Aktuel'iz
Bilginin Kaynağı Zirvedir

Alexa 7 Gün Deneme Süresi Kullanmak

Alexa 7 Gün Deneme Süresi Kullanmak
04 Haziran 2017 - 14:42 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

Bilindiği gibi Alexa dünya üzerinde’ki sitelerin listelenmesi ve analizi üzerine çalışan bir site. Bir çok kişiye göre alexa sitenin kalitesini ölçmek için tercih edilen bir kontrolken bir çok kişide kolayca maniple edile bilen bir sistem olarak yorumlar. Ama yinede Genel SEO mantığıyla baktığımızda rakip sitenin çalışmalarını incelemek için sağlıklı bir platformdur.  Backlinkleri ve  kelime analizlerini kolayca bulabileceğiniz bir yer. Ama fiyatları bize göre ve bir çok kişiye göre çok uçuk rakamlar. Hani 1 2 ay ancak sürdürebilirsiniz. Ama Alexa 7 gün deneme sürümü var. Hizmeti satın alıp 7 gün boyunca kullanıp sonrasında çıkma şansınız oluyor. Tabiki bu 7 günlük kısıtlı sürede hızlı çalışmanız gerekecek.

Bu hizmeti almak zaten kolay. Her ihtimale karşı limit olmayan bir kart ile istediğiniz hizmetin 7 günlük trial sürümünü başlatın ödemesini yapmak için kartı falan ekleyin. Sonrasında hizmet aktif olacaktır sitenizi ekleyin ve istediğinizi yapın.

Alexa Deneme Sürümü İptal Etmek

1 hafta sonrasında alexa deneme sürümü bitecek ve para çekmek isteyecek. Bir söylentiye göre alexa kartta parayı çekemeyince zaten otomatik iptal ediyor. Ama limitiniz varsa kartta bu işlemi siz yapmanız gerekiyor.

İptal için işlemler aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Hizmeti aldığınız hesabınız ile giriş yapın.
  • https://www.alexa.com/account adresinde bulunan “Manage Subscription” tıklıyoruz ve açılan kısımda “Cancel Subscription.” seçeneğiyle aboneliğin iptali sayfasına gidiyoruz. Bu kısımda size aboneliğin bir sonraki fatura dönemine ne kadar kaldığını da söylemektedir.  Bu ekran alt tarafında tekrar “Cancel Subscription” tıklayarak aboneliği iptal edebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER