Buradasınız
Anasayfa > A101 Aktüel

A101 Aktüel

A101 Marketler zinciri her hafta aktüel ürünler ile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Elektronik ürünlerden, dekorasyon ve mobilyaya kadar bir çok aktüel ürünü müşterilerine sunan a101 Aktüeliz farkı ile sizin yanınızda. Anlık olarak destek alabileceğiniz bir platform oluşturmaya çalıştık. Genellikle a101 elektronik ve mobilya ürünlerinde inceleme yapacağımız platformumuzda müşteri yorumları ile de bilgi sahibi olabileceksiniz.

Beklenen a101 Aktüel Ürünler

aktuel-a101

Daha önce alan müşterilerin bir sonraki müşteriler için artı ve eksilerini söyleyerek size fikir sunabilirler. A101 aktüel ürünleri henüz mağazalara ulaşmadan önceden haberiniz olabilir. Site içerisindeki bildirimleri aktifleştirerek anında bildirim alabilirsiniz. Bu bildirimler sayesinde gelecek ürünler hakkında çok daha hızlı bir sonuç ve fikirlere varabilirsiniz. Aktüel ürünlerine çok fazla ilgimiz var evet ama bazı ürünler varki diğerlerinden çok daha kaliteli ve uygun fiyatları ile herkesi cezbediyor. İşte merakla beklediğimiz ve tahminlerimize göre sağlam bir katalog ile giriş yapacağını düşündüğümüz a101 aktüel kataloğunu merakla bekliyoruz.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.

13 thoughts on “A101 Aktüel

 1. Ürünlerin gerçekten uygun olduğu doğru ama aktüel ürünleri içerisindeki ürünleri başka yerlerde bulamıyorsunuz. Sanırım elektronik ürünlerin çoğunu bu şekilde tedarik ediyorlar. Bütün bir modeli kendileri bir şekilde dağılımını yapıyorlar.

  1. Evet, ürünleri başka yerlerde bulmak zorlaşıyor. Bir çok ürünün imalatını kendileri yaptırdığı gibi elektronik ürünlerin birebir getirme ve ülkemize giriş işlemlerini de kendileri yaptırabilecek derecede güce sahip oldukları bir gerçek.

 2. Neredeyse her hafta televizyon gelmeye başladı heralde artık almıştır millet televizyonu artık eğlence sektörüne veya tatil ürünlerine başladınız daha iyi olur. Yaz geldi yanuyuk siz hala televizyonlardasınız bu vantilatör getirseniz diyoruz.

  1. Maalesef bizde aynı fikirdeyiz, televizyon sürekli bir şekilde her haftaki aktüel ürünlerde gelmeye başlamıştır. Kataloglarımız da belittiğimiz gibi sanırım bir anlaşma söz konusu diye tahmin ediyoruz. Televizyon indirimlerine öncelik verdikçe diğerlerine verilen değerin azalmasını zamanla fark edeceklerdir.

 3. Yok artık o şekilde değil kimse A101 den elektronik vs. almaktan çekinmiyor. Ben set üstü ocak, tartı, katı sıkacağı vs. bir sürü şey aldım. Hatta çoğu elektronik eşya ben gelmeden tükenmişti

  1. Evet bizde aynı fikirdeyiz ve bu algının artmasından yanayız. Markalara güvenerek alışveriş bu sorunu çözecektir. Kullanıcılar ucuz ürünlerin kalitesiz olacağı bilincine yıllardır kendisini alıştırmış durumda.

 4. böyle bir siteye ihtiyacım vardı kampanyaları takip etmek için gerçekten önemli

  1. Yorumunuz için teşekkür ederiz, belirlediğimiz yolda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz. En kısa zamanda çok daha iyi yerlerde olacağız.

 5. gerçekten de bazen ürünlerde çok güzel indirim oluyor piyasanin da daha altında

 6. Haftalık indirimli ürünleri çok iyi ben neredeyse her hafta perşembe günü uğruyorum yeni ve ucuz ürünlerden alıyorum.

 7. A101 son zamanlarda hiç elektronik ürün getirmiyor ne zaman gelir acaba bir tahmininiz var mı? Sürekli televizyon ve mobilyaya taktılar bu ara kafayı

Bir Cevap Yazın

Top